4.8. 2017 (pá)
Topolná (okr. UH)

všechny akce

TOPlist

Novinky

***Olbramovice***

Ahoj, 
pomalu se nám blíží prázdniny, což by pro nás normálně znamenalo velkou várku koncertů. My se místo toho plně soustředíme na dokončení nového CD, což ale neznamená, že na vás zanevřeme úplně. Přestože práce na nové desce je pořád poměrně dost, rozhodli jsme se zahrát alespoň pár koncertů, na kterých bychom vás rádi uviděli. 
Tím prvním z nich bude 10. června fesťák v Olbramovicích u Znojma, kde si v areálu fotbalového hřiště zahrajeme po boku starých známých Rimortis, Sagittari, Perseus a jiných. Kdo ví, možná uvidíte i naši novou posilu :-). 
Budeme se těšit 
NEUTRAL

https://www.facebook.com/events/436034226731342

přidáno dne 26.5.2017

***Velikonoční nadílka novinek***

Veselé Velikonoce!
Delší dobu jste od nás neslyšeli nic nového, proto se dnes připravte, bude toho víc.
Konkurz na baskytaru je úspěšně za námi a už brzy se můžete těšit na oznámeni nové posily. Pro ty, kterým utekla minulá novinka, to ovšem neznamená, že s námi končí náš současný baskytarista Lukáš Nábělek. Ten se pouze přesunuje na méně viditelnou, ale stejně důležitou pozici kapelního zvukaře. 
Další novinkou je blížící se koncert, který odehrajeme už tuto sobotu 22. dubna v Topolné. Od 20:00 se budete moct těšit na zajímavý multižánrový mix, tak budeme rádi, když dorazíte.
V neposlední řadě bychom rádi oznámili stále pokračující práce na novém CD. Ačkoli je před námi ještě poměrně dost práce, doufáme, že už brzy budeme moct předvést něco málo z nového materiálu. 
Stay tuned!
NEUTRAL

přidáno dne 17.4.2017

FaceBook YouTube MySpace Stream T-Music Bandzone odkazy
© NEUTRAL 2006-2013 | hetsmek | Poslední aktualizace: 14.6.2017